Teczki z rączką konferencyjne

Teczki konferencyjne od producenta

Plastikowa lub skórzana rączka pozwala zamienić tradycyjną teczkę reklamową w produkt o znacznie wyższej funkcjonalności, który uzupełni zestaw konferencyjny lub szkoleniowy. Jest niezastąpiona na spotkaniach biznesowych, ale nie tylko. Teczki z rączką można wykorzystać zarówno do przechowywania dokumentów lub jako gadżet reklamowy, promujący wszelkiego rodzaju produkty czy usługi. Elegancki wygląd teczki oraz duża kieszeń sprawiają, że teczka konferencyjna A4 z rączką to jeden z najbardziej popularnych produktów z kategorii teczk tekturowych. Grzbiet teczki może mieć szerokość od 4 do nawet 10 cm, co sprawia, że pojemność teczki dochodzi do kilku litrów. Wysoką trwałość teczki zapewnia wykorzystanie sztywnej tektury litej do jej produkcji oraz zabezpiecznie w postaci laminatu. Indywidualny charakter teczek konferencyjnych zwiększa możliwości reklamowe firmy. 

Co to jest teczka konferencyjna?

Teczka konferencyjna to świetny sposób na uporządkowanie wizytówek, dokumentów, folderów, notatek i innych przedmiotów. Starannie wykonana teczka z rączką wyknana z twardej laminowanej tektury to także świetny sposób na prezentację logo firmy i atrakcyjna powierzchnia reklamowa. Teczka konferencyjna może być wykonana z tektury litej, kaszerowana i nie tylko. W naszej ofercie posiadamy teczki konferencyjne oraz teczki z rączką z wysokiej jakości sztywnej tektury. Elegancka teczka wykonana z tektury, z logotypem firmy, może posiadać przegródki na materiały reklamowe, wizytówki, długopisy, notesy i inne drobiazgi.

Zamów teczki z rączką u producenta

Jako producent oferujemy do każdego produktu szereg dodatków i uszlachetnień. Teczki konferencyjne możemy wyposażyć w rączkę plastikową, skórzaną bądź w postaci paska lub sznurka. Oferujemy zastosowanie uszlachetnień takich jak na przykład folia soft touch, okleina przypominająca szczotkowane aluminium czy hot stamping. Dodatkowym zabezpieczeniem teczki z rączką może być folia błyszcząca, folia matowa, holograficzna, strukturalna czy lakier wybiórczy UV. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane w MILO teczki konferencyjne z rączką były funkcjonalne i wytrzymałe, jak również estetycznie wykonane, z wysokiej jakości nadrukiem. Zapewniamy przystępne ceny oraz krótki czas realizacji.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk