O nas

certyfikaty.pngJesteśmy producentem teczek reklamowych i ofertowych, który przez 30 lat swojej działalności zdobył zaufanie największych marek w Polsce i za granicą. Dysponujemy nowoczenym i w pełni zautomatyzowanym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wysokiej jakości produkcję teczek firmowych, wzorników, pudełek, segregatorów, clipboardów i materiałów konferencyjnych.

Nad produkcją, zlokalizowaną w Dobrzykowicach pod Wrocławiem, czuwa wykwalifikowana kadra, obejmując ją procedurami Kontroli Jakości. Jest to gwarancją niezawodności, terminowości oraz powtarzalności produkowanych wyrobów. Nasza firma stale się rozwija i poszerza możliwości technologiczne, by oferować partnerom produkty najwyższej jakości. Jesteśmy laureatem wielu nagród i certyfikatów dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, m.in. Gazele Biznesu, Etyczna Firma, Solidni w Biznesie.

Rozwój i osiągnięcia

Od 30 lat stawiamy na innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość poprzez inwestycje w profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Dbamy o to, by produkcja odbywała się na w pełni zautomatyzowanych maszynach renomowanych marek, takich jak HANG, CMC, RUGGERO PERONI, KOLBUS, HÖRAUF. 
wyroznienia.pngW odpowiedzi na rosnące wymagania klientów uruchomiliśmy Studio Projektowe - innowacyjny dział przygotowujący prace koncepcyjne i umożliwiający testowanie rozwiązań i pomysłów przed zleceniem produkcji w wysokim nakładzie. Dysponujemy wykwalifikowanym Biurem Obsługi Klienta, oferującym spotkania online, doradztwo techniczne, a nawet nadzór produkcji w ramach relacji na żywo.​​​​​​​

Misja firmy MILO

eco.pngNasza misja to harmonijna i stała współpraca z Klientem, która zagwarantuje obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Cel ten realizujemy poprzez szereg etycznych i odpowiedzialnych decyzji zarządu spółki, które doprowadziły do wielu wyróżnień potwierdzających jakość produkcji i profesjonalizm firmy. Naszym dużym osiągnięciem jest przejście na produkcję zasilaną zieloną energią - zainwestowaliśmy we własną farmę fotowoltaiczną i pracujemy wyłącznie na ekologicznych i certyfikowanych surowcach FSC®.
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk