Teczki z klipem

teczka z clipem

Zamykane podkładki z klipem

Teczki z klipem pełnią funkcję zamykanych clipboardów – sztywnych podkładek wyposażonych w mechanizm przytrzymujący dokumenty. W odróżnieniu od tradycyjnych teczek zamykanych na gumkę, umożliwiają szybki dostęp do swojej zawartości. Dzięki temu mogą być stosowane np. podczas przeprowadzania ankiet wśród Klientów lub podpisywania umów z kontrahentami.

Duża powierzchnia reklamowa teczki pozwala wykorzystać ją do promocji wszelkiego rodzaju produktów. Z odpowiednim projektem graficznym, może idealnie wpisać się w charakter Twojej firmy. Aby lepiej dopasować nasze teczki z klipem do wizerunku marki, oferujemy pełną personalizację – od kolorów i wzorów, po logo i inne detale.

Z zewnątrz teczkę chronić może warstwa folii błyszczącej lub matowej, a sam projekt na życzenie wzbogacamy również o lakier wybiórczy UV.

Dlaczego warto wybrać nasze teczki z klipem?

Nasze teczki są projektowane z myślą o praktyczności. Oprócz wygodnego klipu, wykonanego z trwałego i odpornego na wielokrotne rozginanie materiału, oferujemy także szereg akcesoriów dodatkowych. Na życzenie możemy zadbać o w uchwyt na długopis lub kieszeń na wizytówkę.

Tworzymy produkty w różnych rozmiarach, dostosowanych do typów dokumentów. Niezależnie od tego, czy to ważna umowa, prezentacja, raport czy ankieta – mamy teczkę, która idealnie się sprawdzi. Standardowo tworzymy projekty w formatach A5 i A4, ale w naszym nowoczesnym parku maszynowym jesteśmy w stanie przygotować propozycję o dowolnym kształcie i wymiarach.

Przy produkcji teczek z klipem korzystamy z najwyższej jakości materiałów, aby nadawały się do codziennego użytkowania. Zadbaliśmy także o ich wygodne otwieranie się. Co ważne – nie są zbyt elastyczne, co skutecznie utrudniałoby pisanie po dokumentach do nich przypiętych.

Zobacz także inne powiązane produkty:
 

Dobry sposób na organizację dokumentów? To nasze teczki z klipem!

Teczki z klipem są bardzo wszechstronnym gadżetem reklamowym, które znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Korzystając z opcji indywidualnego projektu można je dostosować do potrzeb i celów użytkownika. Właśnie dlatego tak chętnie korzystają z nich:
 

  • – przedstawiciele handlowi,
  • – pracownicy biurowi,
  • – studenci,
  • – ekipy produkcyjne i budowlane,
  • – osoby prowadzące warsztaty, szkolenia, prezentacje.

Dla każdego z nich szybki dostęp do ważnych dokumentów jest bardzo istotny, a taki może zapewnić wygodna teczka z klipem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, szczegółową wycenę.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk